Secondhand - velký výběr, nízké ceny

Reklamační řád

1) V souladu se zákonem č. 367/2000  umožní provozovatel online second handu Černá kočka nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto zboží bez udání důvodu vrátit.

2) Vracené oblečení však musí být ve zcela původním stavu (neprané a nežehlené), v ideálním případě označeno původní identifikační etiketou s kódem zboží (děkujeme předem - velmi nám tím usnadníte práci s reklamovanou položkou).

3) Před odesláním zásilky s vraceným oblečením je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího upozornit, nejlépe e-mailem a zároveň definovat konkrétní výčet vracených položek (alespoň katalogová čísla a názvy zboží) a způsob finančního vypořádání (viz. níže).

4) Nakupující odešle vracené oblečení doporučeně na adresu sídla prodejce .

Nevyhovující oblečení nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.

5) Při splnění těchto podmínek a po doručení zásilky prodávajícímu bude uskutečněno s nakupujícím finanční vypořádání dle vzájemné dohody. Situaci je možno řešit dvěma způsoby:

zápočtem do následující objednávce - hodnota vraceného zboží bude odečtena od vaší budoucí nebo stávající objednávky

dobropisem - vrácením hodnoty vraceného zboží na účet/adresu* do 7 dnů od obdržení daného zboží

* Poplatky za převod částky na bankovní účet samozřejmě neúčtujeme. Ovšem v případě zájmu o navrácení částky za vrácené zboží složenkou na adresu bude hodnota této částky ponížena o poplatek 80Kč, který si Raiffeisenbank za tuto transakci účtuje.

6) Pokud bylo v objednávce, z níž zákazník zboží vrací, využito poštovné zdarma a hodnota vraceného zboží snížila původní cenu objednávky pod 1500Kč  bude poštovné zákazníkovi doúčtováno ponížením částky za vrácené zboží.

7) Veškeré náklady spojené s reklamací hradí nakupující.

8) V souladu se zákonem neposkytuje prodávající záruku na použité zboží.

9) Prodávající si vyhrazuje právo ukončit po upozornění obchodní vztah s takovým nakupujícím, jehož reklamace jsou neúměrné nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní.

 

Nahoru